Kooperatif Haberleri

Kooperatif Haberleri

Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Milletçe, güzelliklerin ve iyiliklerin yaşandığı, kardeşlik, dostluk, yardımlaşma ve dayanışma duygularının doruğa ulaştığı, ayrıca dargınların barıştığı bir Ramazan Bayramına daha kavuşmanın huzuru içindeyiz. Bayramlar kardeşlik iklimini, dayanışma ruhunu, birlik ve beraberliğimizi tazeleme günüdür.  Tüm İslam âlemi için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren,  bayramlar, taşıdıkları mana ve öneme uygun olarak idrak edilmelidir. Baş tacımız annelerimizi, babalarımızı, büyüklerimizi unutmayacağımız inancıyla, bayram sevincimizi onlarla paylaşarak birlik ve beraberliğimizi sonsuza dek muhafaza edelim. Milli ve manevi değerlerimize sahip çıkarak, hayatımıza sevgi, saygı, yardımlaşma, dayanışma ve hoşgörü duygularını hâkim kıldığımız sürece, daha güzel günlere ulaşacağımıza şüphe yoktur.

 Diğer yandan, dünyanın çeşitli bölgelerinde varlık mücadelesi veren, kan ve gözyaşı döken tüm kardeşlerimizin acıları bizlerin de acısıdır. Birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğumuz şu mübarek günlerde sıkıntıda olan tüm İslam âlemi için dua edip, hayatını kaybedenler için rahmet diliyorum.

Bu duygularla, tüm insanlara huzur ve mutluluk getirmesi temennisiyle, başta ortaklarımız ve hemşehrilerimiz olmak üzere tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, sevgi ve selamlarımı sunuyorum.

 

Hasan KASAP

S.S. 53/5 Rize Merkez Tarımsal Kalkınma Kooperatifi

Yönetim Kurulu Başkanı   


Benzer Kooperatif Haberleri

Başkanımız 11 Aralık 2021 Cumartesi Günü Çay TV'de Canlı Yayında Gübre Sezonu İle İlgili Önemli Açıklamalarda Bulunacak
Kooperatif Başkanımız 03 Mart 2023 Cuma Günü Canlı Yayında Çay TV'de
Çaykur Genel Müdürümüz Sn. Yusuf Ziya ALİM'den Kooperatifimize Ziyaret
2020 Yılı Gübretaş 25-5-10 Kompoze Gübre Satışlarımız Başlamıştır.
2020 Yılı Seçimli Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi. Başkan Kasap güven Tazeledi.
Başkanımız 19 Şubat 2022 Cumartesi Günü Saat 19.00'da Çay TV'de Çay Gübresi İle İlgili Önemli açıklamalarda Bulunacaktır.