Sepetiniz Boş
Toplam Tutar:
{{sepet.tutar.tutar | currency : '₺'}}
Kargo Tutarı:
{{sepet.tutar.kargo | currency : '₺'}}
Toplam Kdv:
{{sepet.tutar.tutarkdv | currency : '₺'}}
Ödenecek Toplam Tutar:
{{sepet.tutar.tutartoplam | currency : '₺'}}
{{user.isim}} {{user.soyisim}}

Haberler - Duyurular

Haberler - Duyurular

Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Milletçe, güzelliklerin ve iyiliklerin yaşandığı, kardeşlik, dostluk, yardımlaşma ve dayanışma duygularının doruğa ulaştığı, ayrıca dargınların barıştığı bir Ramazan Bayramına daha kavuşmanın huzuru içindeyiz. Bayramlar kardeşlik iklimini, dayanışma ruhunu, birlik ve beraberliğimizi tazeleme günüdür.  Tüm İslam âlemi için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren,  bayramlar, taşıdıkları mana ve öneme uygun olarak idrak edilmelidir. Baş tacımız annelerimizi, babalarımızı, büyüklerimizi unutmayacağımız inancıyla, bayram sevincimizi onlarla paylaşarak birlik ve beraberliğimizi sonsuza dek muhafaza edelim. Milli ve manevi değerlerimize sahip çıkarak, hayatımıza sevgi, saygı, yardımlaşma, dayanışma ve hoşgörü duygularını hâkim kıldığımız sürece, daha güzel günlere ulaşacağımıza şüphe yoktur.

 Diğer yandan, dünyanın çeşitli bölgelerinde varlık mücadelesi veren, kan ve gözyaşı döken tüm kardeşlerimizin acıları bizlerin de acısıdır. Birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğumuz şu mübarek günlerde sıkıntıda olan tüm İslam âlemi için dua edip, hayatını kaybedenler için rahmet diliyorum.

Bu duygularla, tüm insanlara huzur ve mutluluk getirmesi temennisiyle, başta ortaklarımız ve hemşehrilerimiz olmak üzere tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, sevgi ve selamlarımı sunuyorum.

 

Hasan KASAP

S.S. 53/5 Rize Merkez Tarımsal Kalkınma Kooperatifi

Yönetim Kurulu Başkanı   

Yorum Yaz


Benzer Haberler - Duyurular

Çaykur Genel Müdürümüz Sn. Yusuf Ziya ALİM'den Odamıza Ziyaret
S.S 53/5 Rize Merkez Tarımsal Kalkınma Kooperatifi 2017 Yılı Olağan Mali Genel Kuruluna Davet Davet
Kadir Gecesi Kutlama Mesajı
Kooperatifimizden Ortaklarımıza ve Kamuoyuna Defter Kesintileri Hakkında Önemli Bilgilendirme
Çay Üretiminde Organik Tarıma Geçiş Eğitimi 'ne Davet
Ölüm İlanı ve Taziye Mesajı