Sepetiniz Boş
Toplam Tutar:
{{sepet.tutar.tutar | currency : '₺'}}
Kargo Tutarı:
{{sepet.tutar.kargo | currency : '₺'}}
Toplam Kdv:
{{sepet.tutar.tutarkdv | currency : '₺'}}
Ödenecek Toplam Tutar:
{{sepet.tutar.tutartoplam | currency : '₺'}}
{{user.isim}} {{user.soyisim}}

Çaykur Duyuruları

Çaykur Duyuruları

Gönül Elçileri ÇAYKUR'u ziyaret etti.

 

Yunus Emre Enstitüsü tarafından her yıl düzenlenen ve dünyanın 5 kıtasından Türkçe öğrenen gençlerin katıldığı yaz okulları kapsamında öğrencilerin Türk Dilini öğrenmek ve Anadolu kültürünü yakından tanımaları için çıktıkları Türkiye turunda Rize’ye gelen Kazakistan, Azerbaycan, Lübnan, Romanya, Cezayir, Mısır, Afganistan, Kırgızistan, İran ve Makedonya’lı öğrenciler ÇAYKUR’u ziyaret etti.

 

ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu’nu ziyaret eden öğrenciler Genel Müdür Sütlüoğlu’nda Türk Çayı hakkında bilgi aldılar. Ziyaret esnasında öğrencilerin çayla ilgili soruları dikkat çekti. Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu kendisini ziyarete gelen öğrencilerin ülkelerini ziyaret ettiğini ve kendisine gösterilen misafirperverlikten son derece memnun kaldığını belirtti. Öğrenciler ise Türkiye’de olmaktan Türkçeyi öğrenmekten dolayı çok mutlu olduklarını ve kendilerini evlerinde gibi hissettiklerini söylediler.

 

Yunus Emre Enstitüsü, Rize Çayını Japonya'da Tanıtmıştı

Yunus Emre Enstitüsü, geçtiğimiz Kasım ayında Japonya’da düzenlenen ve "Dünyanın en eski çay festivali" olarak bilinen, Çay üreticisi 20'yi aşkın ülkeden heyetlerin katıldığı, değişik kültürlerde çayın hazırlanışına ve sunumuna ilişkin etkinliklerin yapıldığı Uluslararası Çay Festivali'nde geleneksel Türk kıyafetleriyle Rize çayını simit eşliğinde konuklara ikram ederek Türk Çayının tanıtımına katkı sağlamıştı.


Benzer Çaykur Duyuruları

Büyük Türkiye'nin Büyük Soğuk Çayı Didi'ye Altın Effıe Ödülü
2017 Yaş Çay Fiyatı Açıklandı
DİDİ NAHCİVAN'DA LİDER
2017 Haziran Ayı Yaş Çay Bedelleri Ödeniyor
Gönül Elçileri ÇAYKUR'u ziyaret etti.
ÇAYKUR, 2. SÜRGÜNDE TÜM YAŞ ÇAYA TALİP