Sepetiniz Boş
Toplam Tutar:
{{sepet.tutar.tutar | currency : '₺'}}
Kargo Tutarı:
{{sepet.tutar.kargo | currency : '₺'}}
Toplam Kdv:
{{sepet.tutar.tutarkdv | currency : '₺'}}
Ödenecek Toplam Tutar:
{{sepet.tutar.tutartoplam | currency : '₺'}}
{{user.isim}} {{user.soyisim}}

Çaykur Duyuruları

Çaykur Duyuruları

Büyük Türkiye'nin Büyük Soğuk Çayı Didi'ye Altın Effıe Ödülü

 

Reklamcılar Derneği ve Reklam verenler Derneği’nin, 2005 yılından bu yana A.M.A American Marketing Association ve Effie Worldwide Inc. Lisansıyla düzenlediği Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nın 2017 yılı kazananları düzenlenen ödül töreninde duyuruldu. 309 başvuru yapılan Effie 2017’de 183 kampanya finale kaldı.

 

En etkili reklam ve pazarlama iletişimi kampanyalarının ödüllendirildiği ve reklamın “etkinlik” boyutuna yaptığı vurgu ile öne çıkan Effie ödüllerinde Didi Soğuk Çay, sektörel ayrım yapılmaksızın değerlendirme yapılan Özel Ödüller bölümünün “Sürdürülebilir Başarı” kategorisinde Altın Effie’nin sahibi oldu.

 

Özel ödüllerden biri olan sürdürülebilir Başarı kategorisine, üç yıl ya da daha uzun bir süre boyunca başarısının sürdürülebilirliğini somut verilerle ortaya koyabilmiş olan vakalar yarışabiliyor.

 

Piyasaya girişinden itibaren farklı pazarlama yaklaşımı ile dikkat çeken ve kategori dinamiklerini değiştirerek toplam soğuk çay pazarını 3 kattan fazla büyüten “Didi” soğuk çay, bu ödülle belirlediği pazarlama stratejisi ve yürüttüğü iletişiminin “etkisini” bir kez daha tescillemiş oldu.


Benzer Çaykur Duyuruları

Büyük Türkiye'nin Büyük Soğuk Çayı Didi'ye Altın Effıe Ödülü
2017 Yaş Çay Fiyatı Açıklandı
ÇAYKUR, 2. SÜRGÜNDE TÜM YAŞ ÇAYA TALİP
2017 Haziran Ayı Yaş Çay Bedelleri Ödeniyor
Stevia'nın 5. Yılında İlk Hasat Yapıldı
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İle Protokol İmzalandı